Zakład Poligraficzny „kolor-DRUK” powstał w 1991 roku, od tego czasu firma ciągle się rozwijała uzyskując kluczową pozycję na rynku lokalnym. Na dzień dzisiejszy firma dysponuje kompletnym ciągiem technologicznym zaczynając od składu komputerowego poprzez przygotowalnię, druk do obróbki introligatorskiej.

Nasza firma specjalizuje się w wysokonakładowym druku offsetowym. Proponujemy Państwu druk materiałów reklamowych, folderów, ulotek, kalendarzy, opakowań, książek.  Posiadamy profesjonalny sprzęt komputerowy z najnowszym oprogramowaniem oraz dobrze wyposażone studio fotograficzne. Nasi specjaliści, szybko i fachowo pomogą przygotować projekt zgodny z założeniami klienta.

Naszym celem jest osiągnięcie produktu na poziomie wyróżniającym się na tle konkurencji. Odpowiednio przygotowana oferta reklamowa jest podstawą rynkowego sukcesu każdej firmy. Doświadczenie zdobywane od 1991 roku umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Stale unowocześniany park maszynowy pozwala spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Konkurencyjne ceny oraz jakość wykonania zostały docenione przez stale powiększające się grono klientów.

Od stycznia 2019 roku firma zmieniła lokalizację. Nowa siedziba to również nowe możliwości. Zainstalowaliśmy nową maszynę drukującą INNOWACYJNE OPAKOWANIA Z NADRUKIEM OZDOBNYM.